Apple predstavil najnovší iOS 10

Pripravil som si pre vás krátky článok o najnovšom iOS 10 ktorý predstavil nedávno Apple a nazýva ho matkou všetkých verzii.
Je sa naozaj na čo tešiť, čaká nás mnoho vychytávok a užitočných vylepšení. Preto prinášam zopár noviniek ktoré môžeme od iOS 10 očakávať. Bude ich vo finálnej verzii ešte omnoho viac. Váš iPhone sa má na čo tešiť 🙂

1.
V správach bude možné poslať vlastný rukopis, ktorý by sa mal zobraziť prijímateľovi prostredníctvom animácie písania.

2.
V správach podľa toho aké zvolíte interpunkčné znamienko za vetou vám príde animácia bubliny. Napr.: ak dáte výkričník ! správa ako keby vyrazila do displeju a vznikne animácia zdôraznenia.

3.
V správe môžte poslať fotku zakrytú a po kliknutí sa odhalí nejakou animáciou. Napríklad keď chcete niekoho prekvapiť. Celkom zaujímavé.

4.
Ku vidéam budete môcť pridávať rôzne ikony a môžte dokonca kresliť na videa.

5.
Siri bude spolupracovať z oveľa viac aplikáciami z App storu, napríklad Uber, Maps atď… Budete si teda vedieť nadiktovať odvoz cez Uber pomocou Siri.

6.
Užitočná vec mi príde na Raise to Wake (zdvihni a prebuď). Ak zdvihneťe telefón zo stola bez toho aby ste stlačíli niečo displej sa prebudí a rozsvieti. Malo by to fungovať iba ak máte nejakú notifikáciu ktorú ste ešte nevideli.

Samozrejme vecí je omnoho viac a preto som to len trochu zhrnul, nový výzor niektorých ikon a notifikácii bude samozrejmosťou.

Na tomto videu si môžte pozrieť aký bude rýchli iOS 10 na rozličných modeloch oproti iOS 9.

Apple stále dbá na bezpečnosť obsahu vášho telefónu a preto bude zase zariadenie Apple o niečo bezpečnejšie.

Posted in:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.