Servis mobilov – priebeh servisných úkonov

servis mobilov bratislava

V tomto článku si prejdeme ako funguje priebeh servisu Vášho zariadenia či sa už jedná o mobilný telefón (smartfón) alebo iné zariadenia ktoré servisujeme.

V prvom rade nás treba kontaktovať telefonicky na našom tel. čísle 0902100792 alebo navštíviť našu pobočku osobne.
Pri návšteve našej pobočky sa vždy technik opýta na problém ktorý máte zo zariadením. Preto je ideálne čo najpresnejšie opísať poruchu, pretože 80% prípadov vieme dopredu určiť kde je najpravdepodobnejšie problém a čo bude stáť oprava samotná. Jedná sa však o elektroniku a môže sa stať že predbežná kalkulácia sa môže navýšiť ak je v zariadení poškodená súčiastka ktorá nadväzuje na opravu prvotného problému. Vždy však budete o tom dopredu informovaný telefonicky. To sa však stáva vo veľmi málo prípadoch. Ak zariadenie nie je možné zapnúť alebo nie je obraz a nie je možné spraviť vstupnú diagnostiku, je nutné urobiť diagnostiku komplexnú, ktorá je v prípade realizácie opravy u nás ZADARMO. Diagnostikou sa zistí kde sa problém nachádza a koľko bude stáť oprava daného problému. Technik Vás informuje o cene servisu a vy sa máte možnosť rozhodnúť či servis chcete vykonať. V opačnom prípade ak servis nechcete vykonať, treba uhradiť cenu za diagnostiku ktorá sa vykonala podľa platného cenníku.
Všetky služby riešime profesionálne a expresne rýchlo. Každý klient má viacero možností ako urýchliť servis jeho zariadenia. A minimalizovať tak čas opráv. Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a individuálne aby sme dosiahli spokojnosť na oboch stranách.
Náš prístup je profesionálny a vieme s istotou tvrdiť že pozitívne odlišný ako v iných servisných strediskách pretože vždy s vami komunikuje odborník ktorý rozumie problému do posledného detailu.
Na záver treba dodať že 90% opráv riešime behom pár hodín od odovzdania zariadenia na servis.

V dnešnej dobe nevieme fungovať bez mobilného telefónu alebo notebooku či PC skoro ani jeden deň, preto je pre nás prioritou kvalita a rýchlosť zároveň.

Neváhajte nás preto kontaktovať z vaším problémom a my Vám určite pomôžeme vyriešiť ho !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.