• image

Záchrana dát z PC HDD, SSD aj pamäťových kariet

Záchrana dát je veľmi dôležitá služba pre ľudí a firmy ! Stratili ste prístup ku vaším dátam ? Nevešajte hlavu a zverte nám vaše zariadenie, naše kvalifikované laboratórium sa postará o to že vaše dáta sa z najvyššou pravdepodobnosťou podarí zo zariadenia zachrániť. Zachraňujeme dáta z počítačov, notebookov / laptopov, mobilných telefónov (smarfónu), HDD a SSD diskov a aj pamäťových kariet.

Záchranou dát vieme obnoviť aj dáta ktoré ste si vymazali omylom alebo nedopatrením. Obnovíme stratené dáta. Obnovíme dáta po formátovaní HDD. Obnovíme aj dáta z USB klúčov alebo pamäťových kariet ktoré sú nečítateľné.

Najčastejšie sa záchrana dát vykonáva keď vaše zariadenie napríklad nenačíta OS systém, alebo vaše pamäťové zariadenie OS (operačný systém) nedokáže načítať alebo ukazuje hlášku že chce dané pamäťové medíum naformátovať lebo prišlo k poškodeniu. V takýchto prípadoch je ideálne zariadenie priniesť ku nám. Ak sa budete snažiť laicky formátovať disky a zariadenia obnovovať na 99% si zavaríte na ešte väčší problém a môže sa stať že už sa ku vaším dátam nedostanete. Preto odporúčame zveriť takúto vážnu situáciu do rúk odborníkov na záchranu dát.

Ďaľšia možná signalizácia poruchy pri HDD je : rôzne pazvuky ktoré vydáva vaše PC alebo HDD, cvakanie, škrabanie atď… v takomto prípade je ideálne zariadenie vypnúť a priniesť to ku odborníkom.

Proces záchrany, obnovy v krokoch :
1, prinesiete zariadenie ku nám osobne alebo dohodneme doručenie kuriérom
2, spravíme diagnostiku zariadenia a určíme jeho poškodenie a následne cenu od do, pri cene od do znamená že v rozmedzí napríklad od 100 euro do 350 euro cena nepresiahne túto medzu a ani sa nenavýší

3, zo zariadenia vytiahneme, obnovíme všetky alebo časť údajov podľa poškodenia, a údaje sa kopírujú na nové médium ktoré si buď prinesiete alebo si ho rovno zabezpečíte u nás nové (externý HDD, SSD)

4, o stave vašej záchrany vás telefonicky budeme informovať, po našom kontakte navštívite našu prevádzku alebo dohodneme doručenie kuriérom ku vám domov alebo do firmy

Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom záchrany dát, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0902100792, môžete volať kedy koľvek 24/7, alebo navštívte náš web : www.smartvis.sk v prípade že sa na tel. čísle nikto neozýva v noci, zanechajte SMS, môžeme mať výjazd, určite sa vám ozveme naspäť.

Váš tým Smartvis s.r.o. ktorý je na trhu už 10 rokov a zachránil tisícky zariadení.

 

Posted in:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.